İade Politikası

Yakışanı AL  İADE POLİTİKASI

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe vs. olmamalıdır. Ürünler deneme maksatlı olsa bile devreye alınmamış olmalıdır.  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  • Müşterinin özel istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, tekrar başka müşteriye satılma  ihtimali olmayan ürünler iade edilemez.
  • İade edilecek ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
  • Firma adına kesilen faturalarda, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade yapılır.

Ürün Değişim ve İade Seçeneklerimiz ;  

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Müşteri Kredi Notu Verilmesi:

Ödeme yapılan toplam ücretten, nakliye, promosyon gideri ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar, Yakışanı AL   sistemine “ Müşteri Kredi Notu “ olarak aktarılır. Bu müşteri kredi notu herhangi bir zamanda şirketimizden bir sonraki mal alışverişlerinde nakit ödeme gibi kullanılır.

Para İadesi:

Ödeme yapılan toplam ücretten, nakliye, promosyon gideri ve diğer masraflar düşüldükten sonra miktar müşterinin banka hesabına veya kredi kartına  aktarılır.

Hasar Görmüş veya Kusurlu Ürünler ; 

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız. Ürün teslim alındıktan sonra  Kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Değişim ve İade Süreci ;

Yakışanı al  tarafından onay alınmadan yapılan değişim veya iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir. Onay almak için lütfen  destek@yakisanial.com  adresine e-posta gönderiniz. Gerekli iade onayı e-posta ile size gönderilecektir.

İADE  Adresi: 6153 Sokak No:50/5  Karşıyaka İZMİR

E-posta Destek: destek@yakisanial.com adresine e-posta gönderebilirsiniz

Telefonla İletişim: 0533 258 71 33  numaralı telefonu arayarak yakisanial.com Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

Yakışanı AL | HARİKA FIRSATLAR İLE BİR ONLINE ALIŞVERİŞ PLATFORMU

Alışveriş fırsatları
Türkiye'nin online alışveriş sitesi Yakışanı Al, 2019 yılından bu yana hizmet veriyor. yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörü Arasında Yer Alan Yakışanı Al . Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Yakışanı AL, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor.

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, en hızlı teslimatla ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sunan Yakışanı AL, büyümeye ve Türkiye'de e-ticaret deneyiminin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.

Tüm Kategoriler
Hızlı Satış
Bugünün Fırsatı