Satış Politikası Sayfaları

Satış Politikası

 

Kaliteyi Bir Yaşam Biçimi Olarak Benimseyen Doğruluk Ve Güveni En Önemli Değerleri Olarak Koruyan Firmamız, Yakışanı Al

 

25 Yıllık Piyasa Tecrübemizle Piyasada bulunan Kaliteli ve özel tasarım ürünleri sizlerin Hızlı ve kolay  ulaşmanızı sağlama amacıyla Online Alışveriş Hizmeti Vermeye Başladık

 

Firmamız'da  SATICI  Olarak Hizmet Vermek isterseniz Sitemizin alt kısmında Bulunan  SATICI OL  butonuna tıklayıp gerekli yerleri doldurabilirsiniz değerlendirme sonucunda sizde bizimle çalışabilirsiniz..

Firmamız’dan Aldığınız Ürünler (Stok Mevcut Olanlar) İZMİR içi Aynı Günde (Mesai Saatleri içinde) teslim edilmektedir.

Firmamız’da Bulunan Montaj Gereken ürünlerde Montaj Hizmeti Verilmektedir Randevu Alıp montaj desteğinden faydalanabilirsiniz..

Firmamız Yakışanı AL  kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir.

Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

Yakışanı AL’da  tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, belirtilen  fatura adresine postalanacaktır.

Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza, hava muhalefeti ve benzeri hallerde) olarak kabul edilecektir.

Mücbir sebep ile sözleşme konusu ürünün/ürünlerin süresi içinde teslim edilememesi halinde durumu Yakışanı AL 3 (üç) gün içinde bildirecek olup, bu takdirde siparişin iptal edilmesi, sözleşmeya konu ürünün/ürünlerin varsa emsali ile değiştirilmesi ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından biri kullanabilir. Siparişin iptal edilmesi halinde ödenen tutar 14 (on dört) gün içinde Yakışanı AL tarafından iade edilecektir.

Yakışanı AL sattığı yüzbinlerce ürün için tüm sanal alışveriş siteleri gibi stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşaların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size e-posta ile bilgi verilir ve ürün bedeli kartınıza iade edilir. 

Eğer siparişinizi banka havalesi seçeneğini seçerek verdiyseniz, ürünlerin bulunamama durumunda sadece ürün bedelleri iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile Yakışanı AL' in bir ilgisi yoktur. O yüzden havale ödemelerinizi bankaların internet şubeleri ve ATM'ler üzerinden yapmanızı öneririz.

Siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo ile Size Ulaşması Sağlanır.Hayatına Yakışanı AL

Yakışanı AL İZMİR'de  Online Alışveriş

Mağazası Olarak Hizmet Vermektedir

İletişim bilgileri

  • Adres: Bülent Ecevit Cad No:67/A Mustafa Kemal Mah K.yaka İZMİR
  • Telefon: +90 545 725 0 735
  • E-posta Adresi: destek@yakisanial.com